خداحافظی، با امید به سلامی نو/ پیام سرشار از محبت مهندس احسان تابش نژاد

خداحافظی، با امید به سلامی نو/ پیام سرشار از محبت مهندس احسان تابش نژاد
20 آبان 1400
107 بازدید

ک ب_ مفتخرم که با استعانت از خداوند متعال و در سایه حسن اعتماد شورای امین و امانت دار پنجم از روز اول ربیع الاول سال ۹۹ تاکنون به مدت یک سال را با بهترین مردمان نجیب شهرم و خادم شما در شهرداری دهدشت باشم.

بسم الله الرحمن الرحیم
و بگو پروردگارا مرا با روی نیکو و صادقانه وارد کارها کن و با خروجی نیکو بیرون آر و برای من از پیش خودت سلطه و برهانی نیرومند قرارده
هر آمدنی رفتنی است خوشا به حال آنان که در طاعت خالقند و در خدمت مخلوق
هر چند سلام سرآغاز خداحافظی است ولی بگذارید این خداحافظی به امید در پیش بودن سلامی نو باشد.
مفتخرم که با استعانت از خداوند متعال و در سایه حسن اعتماد شورای امین و امانت دار پنجم از روز اول ربیع الاول سال ۹۹ تاکنون به مدت یک سال را با بهترین مردمان نجیب شهرم و خادم شما در شهرداری دهدشت باشم.
 در طی این یک سال با همکاری، همدلی، تلاش و کوشش شبانه روزی به اتفاق اعضای محترم شورا و به همت کارکنان شهرداری علیرغم مشکلات عدیده اقتصادی و بیماری منحوس کرونا که اقتصاد دنیا را فلج کرده بود ولی سعی بر آن شد جهت طریق توسعه پایدار و عمران و آبادانی شهر گام‌های اولیه را بردارم.
عزیزان و بزرگواران آگاهید در این بازه زمانی کوتاه، حجم کارهای صورت گرفته و صورت نگرفته با همه تلاشی که انجام دادم درست ترین تصمیم ها را بگیرم و بیشترین منافع را عاید آینده شهر و مردم سازم.
پس می‌توانم این انتظار را داشته باشم اگر کوتاهی بصورت ناخواسته شد مرا ببخشید و با سخاوتمندی همیشگی تان حلالم نمایید و این حقیر را از حسن نیت و همیشگی و دعای خیرتان بی نصیب نسازید.
وظیفه خود می‌دانم از مسئولین محترم استان، استانداران محترم، معاونین محترم استانداری و مدیر کل محترم دفتر شهری و شوراها و نماینده محترم فعلی شهرستان در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه محترم و دانشمند شهرستان فرمانداران محترم، دادستان‌های محترم و فرماندهان محترم امنیتی روسای محترم دادگستری، همه مدیران شهرستان، اقشار محترم مردم و تمامی کسانی که با همکاری و حمایت مداوم شهرداری را یاری نمودند تشکر و قدردانی نمایم.
همچنین ضروری است از پرسنل زحمتکش پاک و تلاش گر شهرداری دهدشت که در تمامی این مدت با همه کاستی ها و برای خدمت به شهرشان از هیچ تلاشی علیرغم سختی‌ها کوتاهی نکردند.
با افتخار همکاری با این خانواده بزرگ و تاثیرگذار را در طول خدمت از بهترین لحظات عمر می دانم و برای همه این بزرگواران آرزوی پایداری و سلامتی دارم.
 از اعضای محترم شورای پنجم تقدیر و تشکر ویژه می نمایم که با اعتماد به این حقیر کوشیدند راه را برای شهرداری و مدیریت شهری همواره نمایند، با تمام وجود برای شورای ششم و برادر عزیزم جناب آقای نیکویی زاده شهردار جدید آرزوی توفیق و موفقیت دارم و خود را به عنوان یک شهروند موظف به همکاری با شهردار جدید شهر می‌دانم.
احسان تابش نژاد
ک ب
برچسب‌ها:,